EKOVATA

Ekovata

Ekovata - tai celiuliozinė termoizoliacinė medžiaga. Pasaulyje naudojama jau virš 100 metų. Ypač ji išpopuliarėjo Europoje po antrojo pasaulinio karo. Ji plačiai naudojama Vokietijoje, Austrijoje, Suomijoje, Norvegijoje, JAV, Kanadoje bei kitose šalyse. Ypač ji pasiteisino šalto, atšiauraus skandinaviško klimato šalyse.

Kodėl rinktis ekovatą? Nes tai efektyvi, ekologiškai švari ir sveikatai nekenksminga termoizoliacinė medžiaga. Ji naudojama šiltinant gyvenamuosius, visuomeninius ir pramoninės paskirties pastatus. Ekovatą galima naudoti tiek naujai statomuose, tiek renovuojamuose pastatuose.

Ji yra efektyvi apšiltinimo medžiaga (λ=0.039 W/mK). Šiltinant pastatus, ji pilnai užpildo visus tarpelius, plyšius, konstrukcijų nelygumus, komunikacijas ir suformuoja vientisą besiūlį izoliacijos sluoksnį. Tai taupo laiką ir pinigus, nes nelieka atliekų, medžiagų sunaudojama tiek, kiek reikia suformuoti norimam izoliacijos storiui.

Ekovata tai medžio plaušas, impregnuotas chemiškai nelakiomis druskomis. Dėl šių druskų ekovata apsaugo medines konstrukcijas nuo puvimo, pelėsio, grybelio, juose nesiveisia graužikai ir vabzdžiai.

Ši medžiaga yra kvėpuojanti termoizoliacinė medžiaga. Pastate, apšiltintame ekovatos pagalba, dažniausiai nereikia naudoti brangių difuzinių, antikondensacinių bei garo izoliacinių plėvelių, kurios neleidžia kvėpuoti sienoms.

Ekovata priskiriama sunkiai degių medžiagų grupei. Dėl savo sudėtyje esančių druskų, gaisro metu ji ne tik neužsiliepsnoja, bet ir stabdo liepsnos plitimą taip apsaugodama medines pastato konstrukcijas.

Tinkamai eksplotuojant kokybiškai apšiltintą pastatą ekovata savo savybių nepraranda daugiau nei 50 metų.

Apšiltinimo darbams naudojame aukščiausios kokybės ekovatą - Čekijos gamintojo Ciur a.s celiuliozinę apšiltinimo medžiagą Climatizer Plus,pirmąją ekovatą Europoje, gaminamą be borakso. Ši medžiaga yra sertifikuota Europos Sąjungoje, tai patvirtina ETA sertifikatai bei CE ženklai ant pakuotės.

Klientui pageidaujant, darbus galime atlikti ir su jo turima, kito gamintojo medžiagomis.

Darbai atliekami aukščiausios kokybės, laiko patikrinta Vokietijos gamintojo X-Floc įranga.